KURUMSAL

kurumsal

2009 yılında firma sahibi Ayhan Yıldız tarafından kurulan Ayyıldız Taşımacılık 2009 yılında Remtaş Nakliyat Ambarı ve 2013 yılında ise Birlik Nakliyat ambarı acenteliklerini hizmet portföyüne ekleyerek günümüzde Bandırma’da taşımacılık hizmet kolunda çalışmalarına devam etmektedir.

K1 Taşıma Belgesine sahip (ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge) 2 adet kamyonet ve 3 adet kamyon araç parkuru toplamda 5 araç ile Bandırma, Erdek, Gönen ve Manyas ilçe ve köylerindeki kobi ve şahışlara ambar taşımacılığı hizmeti sunan Ayyıldız Taşımacılık acentelerini sürdürdüğü şirketlerin belirlediği standartlar dahilinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Acentelarımızdan Birlik Nakliyat Ambarı her gün İstanbul’dan Bandırma’ya ambar taşımacılığı , Öz Feda Nakliye Ambarı ise her gün İzmir’den Bandırma’ya ambar taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Merkezimiz Bandırma’dan haftanın belli günlerinde her iki acentadan İstanbul, İzmir, Tekirdağ(Silivri-Çorlu), Edirne, Kocaeli (Gebze-İzmit-Adapazarı-Gölcük) il-ilçelerine yük-ambar taşımacılığı yapılmaktadır.

Firmamız Bandırma’dan Hidrojen Peroksit, Boraks, Etimaden, Bagfaş firmalarının yüklerini Türkiye’nin her yerine ulaştırmak ile birlikte Parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerini sürdürdürmektedir.